• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/akyapiendustriyelbeton/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905443552904
 akyapı baskı beton endüstriyel beton                                                                    akyapi@zeminbaskibeton.com                         05443552904       05438437253        
 teklif isteyin,akyapı inşaat teklif,akyapı iletişim

duvar baskı uygulama

 duvar baskı uygulama                
 

Duvar Baskı Uygulama   


Ön hazırlık çok azdır veya hiç yoktur. Hızlıdır, limitsiz renk ve ebatta taş veya tuğla uygulamasını aynı günde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı anda hem uygulamayı yapar hemde desenleri oluşturursunuz. Nakliye maliyeti çok düşüktür.
 Hemen hemen tüm yüzeylere sorunsuzca uygulanabilir. İleri düzey renklendirme teknikleri ile son derece doğal görüntüler elde edilir. Geniş renk skalasına sahiptir. Geniş kalıp ve dizayn modelleri mevcuttur. Hafif, izolasyon özellikli ve nefes alabilen bir üründür. Uzun ömürlüdür. İç ve dış cephe uygulamalarına uygundur.

Sade ve düz tasarımların yavaş yavaş geride kaldığı günümüzde sürekli olarak kullandığımız beton duvar baskıları ile gündelik yaşamınıza şıklık katmaktan çekinmiyoruz. Çokta tasarımının bulunmasının yanında birçok farklı teknik ile uygulanabilen beton duvar baskıları doğru ellerde yapılmadığı sürece birçok sorun teşkil etmektedir. Sizler için piyasadaki en kaliteli ürünleri ve en yeni teknikleri harmanlıyarak verdiğimiz hizmet tipinde endişelenmenizi sağlayacak hiçbir unsura yer vermemekteyiz. Deneyimli baskı personelleri sayesinde beton duvar baskıları en kısa sürede aynı zamanda tam istediğiniz gibi olucak şekilde uygulanıp sizlere teslim edilmektedir. Günden güne yeni tasarımların ve yeni uygulama tekniklerinin oluştuğu beton duvar baskıları elemanlarımız tarafından sürekli olarak takip edilerek öğrenilmektedir buda çalışanlarımızın kendini sürekli geliştirdiğine işarettir.

Beton duvar baskıları veya firmamız hakkında detaylı bilgi için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşarak gerekli desteği alabilirsiniz.